Indeling Tennislessen Jeugd

maandag 15.00 u 105,- groen Jurren   maandag 15.55 u 105,- junior Jurren   maandag 16.45 u € 105,- junior Michel
Earl   Grindle   Roos vd Windt   Celine de Vreede
Sverre   Vliegenthart   Milou van Zon   Amber   Dijkxhoorn
Rick vd Berg   Demi vd Ende   Lois van Zanten
Julia vd Berg   Sterre   Vis   Fiona   Ham
Jay   Valstar   Julia   Weijs   Pam   Valstar
Stijn   Verbeek   Florine van Os   Eryka   Louwers
Daan van den Berg   Evita van Vliet   Judy van Oosten
Mika   Schenkels   Donna vd Wiel        
        Laura   Menheer        
maandag 18.05 u € 105,- junior Michel   dinsdag 15.00 u € 140,- rood Jurren   dinsdag 15.55 u € 105,- groen Jurren
Nova   Nederpelt   Dex   Verkade   Luuk vd Berg
Isa   Hofstede   Zeno   Sariman   Joey   Denie
Yentl   Valstar   Pieter vd Schee   Finn   Buijs
Maud   Keijzer   Dean vd Meer   Jens   Verbeek
Britt van Ruijven           Tim vd Berg
Rosalie   Vellekoop           Stijn   Weijs
Jet van Gentevoort           Bram van Oosten
Floor   Ressenweber           Thom vd Berg
                     
woensdag 13.15 u € 105,- oranje Jurren   woensdag 14.10 u € 105,- oranje Jurren   woensdag 15.05 u € 105,- oranje Jurren
Milou de Vreede   Maik vd Berg   Jill   Mensink
Medisa   Kurtanovic   Jef   Schalke   Sara   Hanemaaijer
Lars   Coli   Didier   Rochat   Julia   But
Liam   Middendorp   Joey vd Burg   Liz   Fransen
Gino van Veldhoven   Thijs de Bruijn   Nova van Vliet
Enzo   Sariman   Mexes vd Sar   Jedy   Halley
Nina   Blom   Senn vd Burg   Femke   Touw
                Julia vd Berg
                Nikki   Bastemeijer
woensdag 16.00 u € 105,- groen Jurren   woensdag 16.00 u € 200,- groen Erwin   Woensdag 16.55 u 140,- rood Jurren
Earl   Grindle   Bryan   Slinger   Ties   Dekker
Jorn   Kachelland   Stijn   Verbeek   Anne Roos van Duijn
Thijs   Prins   Julian van Os   Kate   Fransen
Sil   Hofstede           Finn   Hofstede
Daan van Duijn   12 lessen       Lotte van Neijssel
Samm   Stolze           Thijs vd Burg
Joas   Keyzer           Anouk   Grindle
Bram   Hanemaaijer                
woensdag 17.00 u € 105,- junior Michel   donderdag 15.55 u € 105,- groen Jurren   donderdag 16.50 u € 105,- junior Jurren
Cas   Veenman   Lynn   Mensink   Robin   Schenkels
Finn   Zuidgeest   Wessel van Rijn   Daan   Vijverberg
Jonas   Soonius   Quint   Hoogerbrugge   Sem   Grootscholten
Demi vd Ende   Wesley van Veldhoven   Jesse   Zwinkels
Mika   Coli   Kate van Rijn   Sven   Dekker
Stef   Heikens   Tobias   Hanemaaijer   Robin vd Nouweland
Maud   Keijzer   Bo   Bergwerff   Sjors van Bijsterveld
Mathijs van Holstein   Tyler van Veldhooven   Luuk   Bergwerff
        Casper van Uffelen        
vrijdag 14.40 u € 210,- junior Jurren   vrijdag 17.10 u € 105,- junior Michel   vrijdag 18.05 u € 105,- junior Michel
Tara   Groenewegen   Jens   Dukker   Damian   Ouwendijk
Sanne vd Berg   Leon van Rijn   Sander   Paauwe
Jonathan vd Schee   Vigo   Zeestraten   Dilano   Luiten
Michael du Chatenier   Tobias vd Schee   Marnix   Louwers
        Youri   Lochmans   Luuk   Broer
        Stan vd Berg   Michael   Beckerman
        Freek van Vliet   Brandon vd Pol
        Jelmar vd Stok   Stef   Vellekoop
                     
Maandag 17.30 u 1.5 u € 210,- selectie Erwin   Vrijdag 16.40 u   selectie Jurren   Vrijdag 17.35 u 1.5 u   € 210,- selectie Jurren
Lucas vd Sande   Lucas vd Sande   Dinand   Kraus
Thijs   Vellekoop   Thijs   Vellekoop   Tjebbe vd Sande
Luuk vd Akker   Luuk vd Akker   Bas vd Mark
Tom   Vos   Tom   Vos   Lars   Wubben € 150,-
Sander   Paauwe   vrijdag 16.15 u   selectie Michel   Isabelle van Os
Lisa vd Ende   Lisa vd Ende   Desiree van Beurden
Denise vd Pol   Denise vd Pol   Milan   Miltenburg
Iris van Vliet   Iris van Vliet   Julia van Geest
dinsdag 16.50 u   selectie Jurren                
Dinand   Kraus                
Tjebbe vd Sande                
Bas vd Mark                
Peppijn van Marrewijk € 140                
Milan   Miltenburg                
dinsdag 16.50 u   selectie Michel                
Isabelle van Os                
Desiree van Beurden                
Julia van Geest                
invaller andere 16.50 groep